1. Informacje ogólne
  1. Od dnia 1 grudnia 2023 roku firma Novital Sp. z o.o.  z  siedzibą  w  Zielonej  Górze  (65-012);  Zielona Góra — Nagietkowa 7, NIP: 9291953323, REGON: 380468562 zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46 WE, szanując wszelkie prawa do prywatności Klientów sklepu internetowego www.scierne.pl i w dbałości o przestrzeganie przepisów prawa, opracowała politykę prywatności klientów/osób korzystających ze sklepu www.scierne.pl.
  2. Firma Novital Sp. z o.o.  z  siedzibą  w  Zielonej  Górze  (65-012);  Zielona Góra — Nagietkowa 7, NIP: 9291953323, REGON: 380468562 zaznacza, że podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są całkowicie dobrowolne. Każda osoba korzystająca ze sklepu internetowego www.scierne.pl ma prawo w każdej chwili do zmiany, przeniesienia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub całkowitego usunięcia swoich danych osobowych bez podania przyczyny. Zmianę danych osobowych można dokonać samodzielnie poprzez edycję i zapisanie danych po zalogowaniu się do sklepu lub poprzez kontakt z wyznaczonym Administratorem Danych Osobowych za pomocą poczty tradycyjnej na adres Novital Sp. z o.o. Zielona Góra 65-012, Zielona Góra — Nagietkowa 7 lub email sklep@scierne.pl.
  3. Dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane do momentu zgłoszenia przez klienta chęci ich usunięcia. Firma Novital Sp. z o.o. Zielona Góra 65-012, Zielona Góra — Nagietkowa 7 dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystywaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami. Dlatego, w trosce o najwyższą jakość prowadzonej polityki prywatności, zastosowano do ochrony danych osobowych niezbędne zabezpieczenia organizacyjne, a także zabezpieczenia o charakterze technicznym i programistycznym.
 2. Jakie dane osobowe są przechowywane?
  1. Dane osobowe klientów są pozyskiwane bezpośrednio od osoby, której dane dotyczą. Klient podaje tylko niezbędne dane osobowe, które są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji zamówień, wystawienia dokumentu zakupu oraz jeśli została wyrażona zgoda na otrzymywanie biuletynu na otrzymywanie powiadomień i informacji marketingowych.
  2. W trakcie rejestracji prosimy o podanie:
   1. Dane Osobowe: Imię I Nazwisko, Adres e-mail
   2. Dane Firmy: Nazwa firmy, Numer NIP
   3. Dane Teleadresowe: Ulica, Kod pocztowy, Miasto, Kraj
   4. Dane Kontaktowe: Telefon.
  3. W trakcie składania zamówienia w sklepie internetowym www.scierne.pl system pobiera automatycznie dane podane podczas rejestracji. W przypadku kiedy Klient wybierze inny adres wysyłki to prosimy o podanie danych do realizacji zamówienia:
   1. imię i nazwisko lub nazwa firmy,
   2. adres wysyłki.
 3. Do czego i w jaki sposób są wykorzystywane dane osobowe?
  1. Dane osobowe podane w trakcie składania zamówienia są przetwarzane przez sklep internetowy www.scierne.pl oraz następujące podmioty w podanym poniżej zakresie: imię i nazwisko, adres, telefon, e-mail wskazane jako adres dostawy przekazywane są firmom przewozowym w postaci etykiety/potwierdzenia nadania/listu przewozowego będącego jednocześnie zleceniem doręczenia przesyłki w zależności od wybranego rodzaju przesyłki przekazywane są do:
   1. DHL Parcel Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Osmańskiej 2, w Warszawie 02-823,
   2. InPost Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pana Tadeusza 4, w Krakowie 30-727,
   3. InPost Paczkomaty Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pana Tadeusza 4, w Krakowie 30-727,
   4. Integer.pl S.A.  z siedzibą przy ul. Pana Tadeusza 4, w Krakowie 30-727,
  2. Przetwarzamy też Twoje dane osobowe w celach wskazanych poniżej, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu, w celach związanych z dozwolonymi działaniami marketingowymi, poprzez dostępne kanały komunikacji, w szczególności i za Twoją zgodą - przez e-mail.
  3. Przetwarzanie tych danych będzie możliwe wyłącznie po wcześniejszym wyrażeniu przez klienta zgody podczas rejestracji gdy klient zaznaczy, że chce otrzymywać informacje marketingowe w postaci newslettera/biuletynu.
  4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych do momentu zgłoszenia przez klienta chęci cofnięcia zgody.
  5. Podane dane nie będą podlegać profilowaniu.
  6. Firma Novital Sp. z o.o. Zielona Góra 65-012, Zielona Góra — Nagietkowa 7 nie będzie przekazywać danych osobowych klientów do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Naruszenie praw dot. przetwarzania danych osobowych
  1. Klient który uzna, że zostały naruszone prawa dotyczące przetwarzania danych osobowych może wnieść skargę do: Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa Telefon: 22 860 70 86.
Dodaj do porównania

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z Polityką Cookies i Polityką Prywatności.